CTV07RQF-25-46SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTV07RQF-25-46SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 130 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 130 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
CTV07RQF-25-46SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTV07RQF-25-46SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Composite, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS egoera Bulk Beste izenak CTV07RQF2546SC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 46
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CTV07RQF-25-46SC Diametro handiak hornituak 25-46
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 46 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -