CTV07RF-17-73PC-P2AD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTV07RF-17-73PC-P2AD
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 73POS GOLD SOLDER
Fitxak: 1.CTV07RF-17-73PC-P2AD.pdf2.CTV07RF-17-73PC-P2AD.pdf
  • Mezua
CTV07RF-17-73PC-P2ADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTV07RF-17-73PC-P2AD fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 73POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3344 pcs Datuen fitxa 1.CTV07RF-17-73PC-P2AD.pdf2.CTV07RF-17-73PC-P2AD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-73 Shell Material Composite
Shell Amaitu Electroless Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Packaging Bulk Beste izenak CTV07RF1773PCP2AD
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 73 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Alignment Disc Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 73 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Uneko balorazioa -