CTV06RW-25-26PA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTV06RW-25-26PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 25POS INLINE
Fitxak: CTV06RW-25-26PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CTV06RW-25-26PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTV06RW-25-26PA-LC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 25POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7027 pcs Datuen fitxa CTV06RW-25-26PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-26
Shell Material Composite Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Packaging Bulk
Beste izenak CTV06RW2526PALC Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 25 (21 + 4 Coax)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm) Harremanetarako mota Crimp