1DB102K-EC
AmethermAmetherm
1DB102K-EC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1DB102K-EC
Fabrikatzaileak / Marka: Ametherm
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 1KOHM 3485K DISC
Fitxak: 1DB102K-EC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
1DB102K-ECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1DB102K-EC fabrikatzailea Ametherm
deskribapena THERMISTOR NTC 1KOHM 3485K DISC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82169 pcs Datuen fitxa 1DB102K-EC.pdf
Series - Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 1k
Erresistentzia Tolerantzia ±10% Energia - Max 500mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc, 2.5mm Dia x 1.5mm W
Beste izenak 570-1226 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 1k Disc, 2.5mm Dia x 1.5mm W B25 / 85 3521K
B25 / 75 3512K B25 / 50 3485K
B25 / 100 3532K B0 / 50 3445K
B balioaren tolerantzia ±3%
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NKA501C2R2C
NKA501C2R2C
fabrikatzaileak: Advanced Sensors / Amphenol
deskribapena: THERMISTOR NTC 500OHM 3540K BEAD
Stockean: 69684 pcs
Deskarga: NKA501C2R2C.pdf
RFQ
1DBLK
1DBLK
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: CAP PUSHBUTTON SQUARE BLACK
Stockean: 547950 pcs
Deskarga: 1DBLK.pdf
RFQ
1DB102J
1DB102J
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: THERMISTOR NTC 1KOHM 3485K DISC