HE6WPR/12
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HE6WPR/12
Fabrikatzaileak / Marka: Altech Corporation
Produktuaren Deskribapena CONN TERM STRIP 12 POLES 12MM
Fitxak: HE6WPR/12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
HE6WPR/12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HE6WPR/12 fabrikatzailea Altech Corporation
deskribapena CONN TERM STRIP 12 POLES 12MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15943 pcs Datuen fitxa HE6WPR/12.pdf
Wire Gauge 10-20 AWG Tentsioaren balorazioa 300V
Gehiegikeria Screws Terminal bihurritu materiala Steel
Terminal Screw Finish Blue Chromate Terminal Block Type Eurostyle Terminal Strip
Series EUROSTRIPS® HE Pitch 0.472" (12.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak 1920-1375
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C Wire sarreren kopurua 24
Errenkada kopurua 2 Zirkuitu kopurua 12
Muntaketa mota Chassis, Panel Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 12 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws Uneko balorazioa 40A