AKKUTEC2402
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKKUTEC2402
Fabrikatzaileak / Marka: Altech Corporation
Produktuaren Deskribapena DC UPS BUFFER115-230VAC INPUT 2A
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 256 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AKKUTEC2402ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKKUTEC2402 fabrikatzailea Altech Corporation
deskribapena DC UPS BUFFER115-230VAC INPUT 2A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 256 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 24V Mota Standby (No Regulation)
Tamaina / dimentsioa 4.567" L x 2.362" W (116.00mm x 60.00mm) Series AKKUTEC
Power - Rated - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Media Lines Babestuak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 3.642" (92.50mm) inprimakia Din Rail