156.OA01.24
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 156.OA01.24
Fabrikatzaileak / Marka: Altech Corporation
Produktuaren Deskribapena RELAY SAFETY 10A 24V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
156.OA01.24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 156.OA01.24 fabrikatzailea Altech Corporation
deskribapena RELAY SAFETY 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1856 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Screw Terminal Tentsio aldatzea 400VAC, 250VDC - Max
Series - Askatu ordua 5ms
Erlazio mota Safety Packaging Bulk
Beste izenak 156.0A01.24 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Denbora eragilea 27ms Muntaketa mota DIN Rail
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Safety Relay 24VDC Coil DIN Rail
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa - Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 770 Ohms
Coil Power 748 mW Bobina korrontea 31.2mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
156.OA01.1222C
156.OA01.1222C
fabrikatzaileak: Altech Corporation
deskribapena: RELAY SAFETY 4PST 10A 12V
Stockean: 889 pcs
Deskarga: 156.OA01.1222C.pdf
RFQ
156.OA01.2422C
156.OA01.2422C
deskribapena: RELAY SAFETY 4PST 10A 24V
Stockean: 908 pcs
Deskarga: 156.OA01.2422C.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE STRIP 110A 32VDC BOLT 10K
Stockean: 174893 pcs
Deskarga: 156.5699.6112.pdf
Stockean: 963 pcs
Deskarga: 156.OA01.1231C.pdf
deskribapena: RELAY SAFETY 6PST 10A 12V
Stockean: 997 pcs
deskribapena: FUSE STRIP 110A 32VDC BOLT 10PC
Stockean: 104979 pcs
Deskarga: 156.5699.6111.pdf
Stockean: 787 pcs
deskribapena: FUSE STRIP 60A 32VDC BLT MNT 10K
156.OA01.2431N
156.OA01.2431N
Stockean: 996 pcs
Deskarga:
156.OA01.2431C
156.OA01.2431C
Deskarga: 156.OA01.2431C.pdf
Stockean: 791 pcs
deskribapena: FUSE STRIP 80A 32VDC BLT MNT 10K