AS6C6264-55PCN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
Alliance Memory, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS6C6264-55PCN
Fabrikatzaileak / Marka: Alliance Memory, Inc.
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 64K PARALLEL 28DIP
Fitxak: AS6C6264-55PCN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
5010 pcs
  • Mezua
AS6C6264-55PCNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS6C6264-55PCN fabrikatzailea Alliance Memory, Inc.
deskribapena IC SRAM 64K PARALLEL 28DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39511 pcs Datuen fitxa AS6C6264-55PCN.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 28-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 28-DIP (0.600", 15.24mm) Beste izenak 1450-1036
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Through Hole