AS6C62256-55SCN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C62256-55SCN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AS6C62256-55SCN
Fabrikatzaileak / Marka: Alliance Memory, Inc.
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 256K PARALLEL 28SOP
Fitxak: AS6C62256-55SCN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
AS6C62256-55SCNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AS6C62256-55SCN fabrikatzailea Alliance Memory, Inc.
deskribapena IC SRAM 256K PARALLEL 28SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45484 pcs Datuen fitxa AS6C62256-55SCN.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 28-SOIC (0.330", 8.38mm Width) Beste izenak 1450-1034
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount