ASEK780KLR-150U-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASEK780KLR-150U-T-DK
Fabrikatzaileak / Marka: Allegro MicroSystems, LLC.
Produktuaren Deskribapena EVAL BOARD FOR ACS780XLR
Fitxak: ASEK780KLR-150U-T-DK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 596 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 596 pcs
  • Mezua
ASEK780KLR-150U-T-DKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASEK780KLR-150U-T-DK fabrikatzailea Allegro MicroSystems, LLC.
deskribapena EVAL BOARD FOR ACS780XLR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 596 pcs Datuen fitxa ASEK780KLR-150U-T-DK.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5V Erabilitako IC / Taldea ACS780xLR
Edukien hornitua Board(s) Series -
Sentsore mota Current Sensor sentikortasuna 26.66mV/A
Sensing Range 150A Beste izenak 620-1959