ACS733KLATR-40AU-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACS733KLATR-40AU-T
Fabrikatzaileak / Marka: Allegro MicroSystems, LLC.
Produktuaren Deskribapena AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH
Fitxak: ACS733KLATR-40AU-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ACS733KLATR-40AU-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACS733KLATR-40AU-T fabrikatzailea Allegro MicroSystems, LLC.
deskribapena AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 14890 pcs Datuen fitxa ACS733KLATR-40AU-T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.14 V ~ 3.46 V Series Automotive, AEC-Q100
Sentsore mota Hall Effect, Differential sentikortasuna 66mV/A
Erantzun Denbora 200ns polarizazio Bidirectional
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Irteera Ratiometric, Voltage Beste izenak 620-1989-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
linealtasun ±0.5% Frequency 1MHz
Neurketa egiteko AC/DC Deskribapen zehatza Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Oraina - Zentzua 40A
zehaztasun ±1.7%