A4408KLVTR-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A4408KLVTR-T
Fabrikatzaileak / Marka: Allegro MicroSystems, LLC.
Produktuaren Deskribapena MULT-OUTPUT PMIC WATCHDOG, NPOR,
Fitxak: A4408KLVTR-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
A4408KLVTR-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A4408KLVTR-T fabrikatzailea Allegro MicroSystems, LLC.
deskribapena MULT-OUTPUT PMIC WATCHDOG, NPOR, Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37397 pcs Datuen fitxa A4408KLVTR-T.pdf
w / Gainbegiralea No w / sequencer Yes
w / LED Driver No Tentsioa / korronte - Irteera 3 5V, 325mA
Tentsioa / korronte - Irteera 2 3.3V, 165mA Tentsioa / korronte - Irteera 1 5V, 115mA
Tentsioa - hornidura 2.8 V ~ 36 V topologia Step-Down (Buck) (1) Synchronous or Step-Down/Step-Up (Buck/Boost) (1), Linear (LDO) (3)
Hornitzaileen gailuen paketea 38-eTSSOP Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Beste izenak 620-1849-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasuna: aldatzea 250kHz ~ 2.4MHz Deskribapen zehatza Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) (1) Synchronous or Step-Down/Step-Up (Buck/Boost) (1), Linear (LDO) (3) 250kHz ~ 2.4MHz 38-eTSSOP