SWT-0.38-118
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-0.38-118 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWT-0.38-118
Fabrikatzaileak / Marka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH
Fitxak: SWT-0.38-118.pdf
  • Mezua
SWT-0.38-118ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWT-0.38-118 fabrikatzailea AlfaMag Electronics (AMGIS)
deskribapena FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5295 pcs Datuen fitxa SWT-0.38-118.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
estali Unshielded Series SW
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tray Pakete / kasua Radial
Beste izenak SWT0.38118
TE2087
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 118µH
Altuera - Eserita (Max) 0.287" (7.30mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 118µH Unshielded Toroidal Inductor 380mA 1.2 Ohm Radial DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm
Uneko balorazioa 380mA Uneko - Saturazioa -