TCM019PC2DC006
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCM019PC2DC006
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS W/6" WIRE LEADS
Fitxak: TCM019PC2DC006.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 286 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
TCM019PC2DC006ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCM019PC2DC006 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 19POS W/6" WIRE LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 286 pcs Datuen fitxa TCM019PC2DC006.pdf
Usage Industrial Environments - IP67 estali Unshielded
Series - Beste izenak 1589064-4
1589064-4-ND
Luzera 0.50' (152.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Cable Assembly Circular 19 pos Male to Wire Leads 0.50' (152.40mm) Kolore Multiple