STS2300PC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
STS2300PC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS2300PC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 300MA 125V
Fitxak: STS2300PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
STS2300PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS2300PC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 300MA 125V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6615 pcs Datuen fitxa STS2300PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa PC Pin
Bidaia aldatu 2.50mm Aldatu funtzioa On-On-On
Series STS Packaging Bulk
Beste izenak 7-1437577-4 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C
Indar operatiboa 250gf Muntaketa mota Through Hole
Bizitza mekanikoa 10,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa -
Deskribapen zehatza Slide Switch DP3T Through Hole Uneko balorazioa 300mA (AC)
Kontaktuen denbora Shorting (MBB) Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Silver Zirkuitua DP3T
Ekintza mota Standard Ekintza materiala Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
Aktiboaren luzera 4.00mm