STM065PC3DM006N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM065PC3DM006N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 65POS 32AWG 6IN
Fitxak: STM065PC3DM006N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 188 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
  • Mezua
STM065PC3DM006Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM065PC3DM006N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 65POS 32AWG 6IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188 pcs Datuen fitxa STM065PC3DM006N.pdf
Wire Gauge 32 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua -
Shell Material, Amaitu Aluminum, Nickel Plated, Electroless Series DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Beste izenak 2-1589475-6
2-1589475-6-ND
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 65 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Mating Side, Female Screwlock
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 65 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector