STM025PC0DM012N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM025PC0DM012N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 25POS DL 28AWG 12"
Fitxak: STM025PC0DM012N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 253 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
  • Mezua
STM025PC0DM012Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM025PC0DM012N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 25POS DL 28AWG 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 253 pcs Datuen fitxa STM025PC0DM012N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Kablea - Beste izenak 7-1589473-4
7-1589473-4-ND
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Luzera 1.00' (304.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)