STM015PC2DC005N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM015PC2DC005N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 15POS 30AWG 5IN
Fitxak: STM015PC2DC005N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 289 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
STM015PC2DC005Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM015PC2DC005N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 15POS 30AWG 5IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 289 pcs Datuen fitxa STM015PC2DC005N.pdf
Wire Gauge 30 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Aluminum, Nickel Plated, Electroless Series DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Beste izenak 3-1589473-7
3-1589473-7-ND
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Mating Side, Female Screwlock
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector