STL015SC3DX024N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL015SC3DX024N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS 32AWG 24IN
Fitxak: STL015SC3DX024N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 389 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 389 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
STL015SC3DX024Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL015SC3DX024N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT 15POS 32AWG 24IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 389 pcs Datuen fitxa STL015SC3DX024N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Kablea - Beste izenak 1-1589476-8
1-1589476-8-ND
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 2.00' (609.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -