SSM037PC2DC006
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSM037PC2DC006
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 37POS 30AWG 6IN
Fitxak: SSM037PC2DC006.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 273 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 273 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
SSM037PC2DC006ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSM037PC2DC006 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 37POS 30AWG 6IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 273 pcs Datuen fitxa SSM037PC2DC006.pdf
Wire Gauge 30 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua -
Shell Material, Amaitu Aluminum, Nickel Plated, Electroless Series DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Beste izenak 3-1589456-2
3-1589456-2-ND
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector