RM708024
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RM708024 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RM708024
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 16A 24V
Fitxak: RM708024.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
RM708024ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RM708024 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 16A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 4874 pcs Datuen fitxa RM708024.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 440VAC - Max
Series RM, SCHRACK Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak 1393147-4
PB2157
RM708024-ND
Tenperatura operatiboa -45°C ~ 60°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota DIN Rail
Ezaugarriak Mechanical Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil DIN Rail
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 16A Harremanetarako materiala Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 345 Ohms
Coil Power 1.7 W Bobina korrontea 70.8mA