MSPM101CS04
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSPM101CS04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSPM101CS04
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V
Fitxak: MSPM101CS04.pdf
  • Mezua
MSPM101CS04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSPM101CS04 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4820 pcs Datuen fitxa MSPM101CS04.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Mota Standard
Amaiera estiloa Solder Turret Aldatu funtzioa Off-Mom
Series MSPM Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Beste izenak 1825539-3
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 80°C Muntaketa mota Panel Mount, Rear
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Audible Click
Uneko balorazioa 100mA (DC) Kolorea - Eragilea / Cap Red