MLL1300S
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MLL1300S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLL1300S
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE SP3T 300MA 4V
Fitxak: MLL1300S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MLL1300Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLL1300S fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena SWITCH SLIDE SP3T 300MA 4V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33775 pcs Datuen fitxa MLL1300S.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 4V Amaiera estiloa Gull Wing
Bidaia aldatu 1.50mm Aldatu funtzioa On-On-On
Series MLL Packaging Bulk
Beste izenak 1437575-3
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Indar operatiboa 150gf Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Bizitza mekanikoa 10,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles
Deskribapen zehatza Slide Switch SP3T Surface Mount, Right Angle Uneko balorazioa 300mA (DC)
Kontaktuen denbora Not Specified Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Silver Zirkuitua SP3T
Ekintza mota Standard Ekintza materiala Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Aktiboaren luzera 1.50mm