HD36-24-16PN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD36-24-16PN-059
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Fitxak: 1.HD36-24-16PN-059.pdf2.HD36-24-16PN-059.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
HD36-24-16PN-059ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD36-24-16PN-059 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2611 pcs Datuen fitxa 1.HD36-24-16PN-059.pdf2.HD36-24-16PN-059.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 24-16
Shell Material Aluminum Shell Amaitu -
Series HD30 Packaging Bulk
Beste izenak 1734-1807
HD36-24-16PN-059-ND
Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polyetherimide (PEI)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Coupling Nut Diametroa 1.942" (49.32mm)