HD36-18-14PE-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD36-18-14PE-059
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE
Fitxak: 1.HD36-18-14PE-059.pdf2.HD36-18-14PE-059.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
HD36-18-14PE-059ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD36-18-14PE-059 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3543 pcs Datuen fitxa 1.HD36-18-14PE-059.pdf2.HD36-18-14PE-059.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-14
Shell Material Aluminum Shell Amaitu -
Series HD30 Packaging Bulk
Beste izenak 1734-1698
HD36-18-14PE-059-ND
Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 14
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetherimide (PEI) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum
Coupling Nut Diametroa 1.692" (42.97mm) Harremanetarako mota Crimp