HD34-24-19PE-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD34-24-19PE-059
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Fitxak: 1.HD34-24-19PE-059.pdf2.HD34-24-19PE-059.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
HD34-24-19PE-059ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD34-24-19PE-059 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2571 pcs Datuen fitxa 1.HD34-24-19PE-059.pdf2.HD34-24-19PE-059.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 24-19
Shell Material Aluminum Shell Amaitu -
Series HD30 Packaging Bulk
Beste izenak 1734-1829 Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included; Jam Nut Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Polyetherimide (PEI)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp