FST-62B-14
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FST-62B-14
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CABLE FLXSTRP 14POS 1.91MM 2"
Fitxak: FST-62B-14.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
FST-62B-14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FST-62B-14 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CABLE FLXSTRP 14POS 1.91MM 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40703 pcs Datuen fitxa FST-62B-14.pdf
Amaiera estiloa Completely Exposed Wires on Both Sides, Right Angle Series -
Pitch 0.075" (1.91mm) Beste izenak 8-1437192-1
Zuzendarien kopurua 14 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.125" (3.18mm) Luzera 2.000" (50.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 14 Position Flexstrip Cable 0.075" (1.91mm) 2.000" (50.80mm)