FST-2.6A-10
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FST-2.6A-10
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 0.6"
Fitxak: FST-2.6A-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
FST-2.6A-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FST-2.6A-10 fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 0.6" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110721 pcs Datuen fitxa FST-2.6A-10.pdf
Amaiera estiloa Completely Exposed Wires on Both Sides Series -
Pitch 0.100" (2.54mm) Beste izenak 7-1437183-5
Zuzendarien kopurua 10 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.125" (3.18mm) Luzera 0.600" (15.24mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 0.600" (15.24mm)