ACT96WH55PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WH55PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Fitxak: ACT96WH55PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WH55PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WH55PA-LC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6294 pcs Datuen fitxa ACT96WH55PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WH55PA-LC Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.770" (44.96mm) Harremanetarako mota Crimp