ACT96WH53BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WH53BA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Fitxak: ACT96WH53BA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WH53BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WH53BA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5719 pcs Datuen fitxa ACT96WH53BA.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WH53BA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.770" (44.96mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96WH35SE-6149
ACT96WH35SE-6149
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: ACT96WH35SE-6149
Stockean: 2519 pcs
Deskarga: ACT96WH35SE-6149.pdf
RFQ
ACT96WH53BA-3025
ACT96WH53BA-3025
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE