ACT96WF11PC-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WF11PC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Fitxak: ACT96WF11PC-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WF11PC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WF11PC-LC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5280 pcs Datuen fitxa ACT96WF11PC-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL F Shell tamaina - Txertatu 19-11
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WF11PC-LC Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.520" (38.61mm) Harremanetarako mota Crimp