ACT96WF11AB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WF11AB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Fitxak: ACT96WF11AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WF11ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WF11AB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6227 pcs Datuen fitxa ACT96WF11AB.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL F Shell tamaina - Txertatu 19-11
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WF11AB Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.520" (38.61mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96WF11AB-3025
ACT96WF11AB-3025
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE