ACT96WD19SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WD19SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Fitxak: ACT96WD19SA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WD19SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WD19SA-LC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7082 pcs Datuen fitxa ACT96WD19SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WD19SA-LC Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.280" (32.51mm) Harremanetarako mota Crimp