ACT96WD19AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WD19AA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Fitxak: ACT96WD19AA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WD19AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WD19AA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5524 pcs Datuen fitxa ACT96WD19AA.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WD19AA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.280" (32.51mm) Harremanetarako mota Crimp