ACT96WD18SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WD18SB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96WD18SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WD18SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WD18SB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5187 pcs Datuen fitxa ACT96WD18SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96WD18SB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A