ACT96WD15SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WD15SB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96WD15SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WD15SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WD15SB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3201 pcs Datuen fitxa ACT96WD15SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-15 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96WD15SB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96WD15SB-3025
ACT96WD15SB-3025
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Stockean: 3918 pcs
Deskarga: ACT96WD15SB-3025.pdf
RFQ
ACT96WD15SA
ACT96WD15SA
Stockean: 6956 pcs
Deskarga: ACT96WD15SA.pdf
RFQ
ACT96WD15SB-3025-LC
ACT96WD15SB-3025-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Deskarga: ACT96WD15SB-3025-LC.pdf
ACT96WD15SA-3025
ACT96WD15SA-3025
Deskarga: ACT96WD15SA-3025.pdf
ACT96WD15SC-6149
ACT96WD15SC-6149
deskribapena: ACT96WD15SC-6149
Deskarga: ACT96WD15SC-6149.pdf
ACT96WD15SB-61490
ACT96WD15SB-61490
deskribapena: ACT96WD15SB-6149
Deskarga: ACT96WD15SB-61490.pdf
ACT96WD15SB-LC
ACT96WD15SB-LC