ACT96MJ43SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MJ43SA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96MJ43SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96MJ43SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MJ43SA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5599 pcs Datuen fitxa ACT96MJ43SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96MJ43SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96MJ43SA-3025-LC
ACT96MJ43SA-3025-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Stockean: 3154 pcs
Deskarga: ACT96MJ43SA-3025-LC.pdf
RFQ
ACT96MJ43PN
ACT96MJ43PN
deskribapena: PLUG ASSY
Stockean: 1622 pcs
Deskarga: ACT96MJ43PN.pdf
RFQ
ACT96MJ43PE-6149
ACT96MJ43PE-6149
deskribapena: ACT96MJ43PE-6149
Deskarga: ACT96MJ43PE-6149.pdf
ACT96MJ43SA-LC
ACT96MJ43SA-LC