ACT96MJ43AB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MJ43AB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Fitxak: ACT96MJ43AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96MJ43ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MJ43AB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5080 pcs Datuen fitxa ACT96MJ43AB.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL J Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96MJ43AB Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm) Harremanetarako mota Crimp