ACT96MJ29PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MJ29PA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96MJ29PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96MJ29PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MJ29PA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4528 pcs Datuen fitxa ACT96MJ29PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96MJ29PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A