ACT96MJ24AC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MJ24AC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Fitxak: ACT96MJ24AC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
ACT96MJ24ACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MJ24AC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2182 pcs Datuen fitxa ACT96MJ24AC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL J Shell tamaina - Txertatu 25-24
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 24 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm) Harremanetarako mota Crimp