ACT96MF32SB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MF32SB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96MF32SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96MF32SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MF32SB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3587 pcs Datuen fitxa ACT96MF32SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96MF32SB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96MF32SB-61490
ACT96MF32SB-61490
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: ACT96MF32SB-6149
Stockean: 2188 pcs
Deskarga: ACT96MF32SB-61490.pdf
RFQ
ACT96MF32SA-3025 [V002]
ACT96MF32SA-3025 [V002]
deskribapena: PLUG ASSY
Stockean: 1637 pcs
Deskarga: ACT96MF32SA-3025 [V002].pdf
RFQ
ACT96MF32SB-3025
ACT96MF32SB-3025
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP