ACT96ME26SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96ME26SN
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96ME26SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96ME26SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96ME26SN fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2858 pcs Datuen fitxa ACT96ME26SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96ME26SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96ME35AA-3025
ACT96ME35AA-3025
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Stockean: 6898 pcs
Deskarga: ACT96ME35AA-3025.pdf
RFQ
ACT96ME26SN-LC
ACT96ME26SN-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Stockean: 6715 pcs
Deskarga: ACT96ME26SN-LC.pdf
RFQ
ACT96ME26SN-3025
ACT96ME26SN-3025
deskribapena: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP