ACT96ME26SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96ME26SA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96ME26SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96ME26SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96ME26SA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4966 pcs Datuen fitxa ACT96ME26SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96ME26SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A