ACT96MD19PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MD19PA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96MD19PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96MD19PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MD19PA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4784 pcs Datuen fitxa ACT96MD19PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-19 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96MD19PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96MD19PA-3025-LC
ACT96MD19PA-3025-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE