ACT96MD18SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MD18SA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96MD18SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96MD18SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MD18SA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5788 pcs Datuen fitxa ACT96MD18SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96MD18SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96MD18PE-3025
ACT96MD18PE-3025
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: ACT96MD18PE-3025
Stockean: 1753 pcs
Deskarga: ACT96MD18PE-3025.pdf
RFQ
ACT96MD18PN-3025-LC
ACT96MD18PN-3025-LC
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Stockean: 6027 pcs
Deskarga: ACT96MD18PN-3025-LC.pdf
RFQ
ACT96MD18SA-3025-LC
ACT96MD18SA-3025-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE