ACT96MD18PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96MD18PB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT96MD18PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96MD18PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96MD18PB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2932 pcs Datuen fitxa ACT96MD18PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT96MD18PB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96MD18PA-3025-LC
ACT96MD18PA-3025-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Stockean: 3888 pcs
Deskarga: ACT96MD18PA-3025-LC.pdf
RFQ
ACT96MD18PB-3025
ACT96MD18PB-3025
deskribapena: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP