ACT94WH53SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94WH53SB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94WH53SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94WH53SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94WH53SB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6549 pcs Datuen fitxa ACT94WH53SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94WH53SB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A