ACT94WH53BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94WH53BA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Fitxak: ACT94WH53BA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94WH53BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94WH53BA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3855 pcs Datuen fitxa ACT94WH53BA.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT94WH53BA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -