ACT94WH21SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94WH21SA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94WH21SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94WH21SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94WH21SA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4196 pcs Datuen fitxa ACT94WH21SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94WH21SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A