ACT94WE26PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94WE26PA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94WE26PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94WE26PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94WE26PA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2779 pcs Datuen fitxa ACT94WE26PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94WE26PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A